خانه / دسته‌بندی نشده / آموزش هایی برای حرفه ای شدن

آموزش هایی برای حرفه ای شدن

# ۱ – هدف تمرکز، با ماوس خود را نگاه کنید!
# ۲ – کنترل بحال خود برگشتن و پشت سر هم آتش
# ۳ – استفاده از هدفون و تنظیم حجم شما
# ۴ – ایستاده در هنگام شلیک!
# ۵ – جنبش ثابت و با استفاده از ظاهر!
# ۶ – ساقه از طریق دیوارها و پیش آتش!
# ۷ – آرامش خود را حفظ
# ۸ – نگاهی به شات، سپس سوال بپرسید

اصطلاح “هکر” است که با یک فریبکار اشتباه گرفته شود. هک نیاز به مهارت. انجمن تخصصی آیفون در حال دانلود اسکریپت و وانمود شما آن را یا چیزی نوشت. انجمن تخصصی آیفون منحط است برای توانایی خود را به بازی CS خوب، آن را باعث می شود شما سعی کنید به نگاه مانند شما در حال تقلب، به جای تلاش برای بهتر در CS به طور کلی. متقلب از تفاوت بین این دو را درک کنند، به طوری که آنها فقط در “هک گوگل” تکیه می کنند، و یا “دانلود مهارت” تا مردم آنها را هکرها پاسخ خواهد بیش از حد! من امیدوارم که شما در حال حاضر درک. مثال دیگر این است، من را کپی کنید رب این مقاله، من آن را نوشتن از تجربه، چون من یک فریبکار نه.
به یاد بگیرند که چگونه به بازی مانند یک حرفه ای، شما نیاز به یک کامپیوتر نسبتا خوب در کابل و یا اینترنت DSL، و در مورد ۴-۸ ساعت در روز به بازی ضد حمله. نه، من exhaggerting نیست. جوانب مثبت بازی حداقل ۴ ساعت در یک داد و بیداد و یا عمل، و معتادان سرور عمومی (با نام مستعار برآمدگی میخانه، می دانید، بچه ها که در تمام طول روز سرور تصادفی پیوستن و پاسخ همه newbs دیگری نسبت به آنها) بازی در میخانه ها خوب ۸ ساعت در روز.

# ۱ – هدف تمرکز، با ماوس خود را نگاه کنید!

استفاده از موس خود را به اطراف چشم خود را نگاه کنید، نه. هنوز خط کش خود را ترک کند نشسته در اطراف! سعی کنید سر و یا چشم خود را به دور از خط کش خود را به حرکت هرگز، فقط خیره مرکز به عنوان مرده در خط کش که شما می توانید به مدت ۵ دقیقه، و شما آغاز خواهد شد به صورت خودکار به هدف خود تمرکز کنید و خط کش بین می رود. شما می توانید دید محیطی به دیدن هر چیزی خارج از خط کش استفاده کنید. هر کسی که به طور مداوم از طریق خط کش خود خیره شوید در نمره و enjoyability رنج می برند. این قطعا نسبت تصویر چهره و توانایی به ماندن متمرکز خود را بهبود بخشد.
فرض بر این است که شما می دانید این مسائل. این به معنای طرح اهمیت هر یک از مهارت در یک زمان برای همه.

# ۲ – کنترل بحال خود برگشتن و پشت سر هم آتش

کنترل سلاح خود را تعیین دقت خود را و نسبت کشتن عمومی کمک خواهد کرد. کنترل لگد کلید را به کشتن موثر است. وقتی که شلیک یک گلوله از تفنگ، فشار را بر روی هدف خود را همیشه تا کمی (بستگی به حساسیت خود را) برای مبارزه با عمل اثر پس زدن تفنگ است. هر اسلحه دارای نرخ خاص خود را از آتش و سطح قدرت. من بیش از ۲ اسلحه بیشتر مورد استفاده در ضد حمله از AK-47 و M4A1 تفنگ لوله کوتاه سبک است.
AK-47 باید مانند یک کودک رفتار می شود. شما باید به ندرت استفاده تمام اتوماتیک با این تفنگ، مگر اینکه شما در مورد به ملاقات “الله” در مروارید وار گیتس است. آق ۴۷ بسیار قدرتمند است و دارای تعداد زیادی از رشوه. شما نیاز به فشار بر روی هدف خود را به کنترل لگد بیش از تفنگ لوله کوتاه سبک. در اکثر موارد، شما باید ۱ یا ۲ عکس در یک زمان به آتش کشیدند.
M4A1 می توان با دقت زیاد در ۱-۲ انفجار شات استفاده می شود، و شما می توانید تا زمانی که شما در حفظ و به پایین فشار به هدف خود را به توده یونجه یا کاه پایین جمعیت عجله با ۶/۱۰ گلوله ضد عمل پس زدن. با استفاده از surpressor (یا صدا خفه کن) در این تفنگ دقت سلاح دوربرد تاثیر گذارد، به طوری که تنها با استفاده از صدا خفه کن وقتی که خفا بالاتر از همه است، و یا شما در محله نسبتا نزدیک است (زمانی که طرفین به خصوص از پشت خوب!)
دو شیر است که شما آتش ۲ گلوله در یک انفجار و آنها هر دو به طور مستقیم سفر به سینه و سر دشمن خود را. این هر کسی تقریبا بلافاصله بکشند، حتی اگر آنها زره کامل و کلاه. برای موفقیت در دو شیر، شما باید برای قسمت بالای قفسه سینه از هدف خود را و آتش تنها ۲ عکس در یک زمان به وضوح و دقت هدف. کشتن از طریق مسنجر، و یا دیگری به هدف مواد ناد است.
در حال حاضر شما در واقع هدف خود را نه تنها با پایین نگه داشتن آتش خود را و به امید بهترین ها رسید. این زمانی است که افراد شروع به گفت شما یک “هدف ربات”.

# ۳ – استفاده از هدفون و تنظیم حجم شما

(ترجیحا بالا به حجم متوسط ​​به بالا) به طوری که شما می توانید دشمنان نزدیک را از طریق دیوار بشنود، و از پشت سر شما. این را می توان به عنوان یک “wallhack” به newbs چرا که آنها درک نمی کنند که جوانب مثبت گوش دادن بیشتر از آنها هدف! پس از شما راحت با آتش تفنگ هستند، صدای تفنگ خود را به پس زمینه بروید و شما قادر به تمرکز بر دیگر بازیکنان قدم به قدم خواهد بود! همچنین، هنگامی که هرزه نگاره، وارد از طریق یک دیوار با یک تفنگ یا deagle، شما می توانید بشنوید اگر عکس در حال ضربه دشمن خود را!
در حال حاضر شما تقریبا به عنوان یک “هکر”، لطفا به ادامه …

# ۴ – ایستاده در هنگام شلیک!

هنگامی که گلوله باران و یا در حال اجرا وری، سعی کنید برای جلوگیری کاملا هنوز قبل از شلیک تفنگ خود را. این یک مهارت بسیار مشکل است که نیاز به زمان بندی کامل است. شما بباد انتقاد گرفتن به یک جهت، ممکن است شما در حال اجرا در سمت چپ در حالی که هدف به جلو به سمت دشمن. شیر بر روی دکمه بباد انتقاد گرفتن مناسب برای حدود نیم ثانیه یا بیشتر، پس از آن آتش.
برای کمک به شما بهتر است در زمان آن را دریافت کنید، سعی کنید حرکت به چپ و سپس راست و سپس سمت چپ. شما خواهید دید چه مدت طول می کشد در بین شما هل دادن جهت دیگر، و شما در واقع آمدن به توقف، و سپس حرکت می کند. شما یک شات هدف کامل را دریافت کنید

درباره ی Na`Vi Zeus /A/

همچنین ببینید

ادمینی رایگان کانتر استرایک

کانتر استرایک کانتر استرایک (به انگلیسی: Counter-Strike) (مخفف:CS) یک بازی رایانه‌ای تیراندازی تاکتیکی است که توسط شرکت ولو توسعه داده می‌شود. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =