خانه / دسته‌بندی نشده / طرز استفاده با ak

طرز استفاده با ak

با توجه به درخواست های شما من این راهنمای به شما تمام ایده اولیه در مورد AK-47 “مرگبارترین سلاح در CS 1.6” را ساخته شده است. با استفاده از AK-47 است آسان نیست آن کمی مشکل، هر روز ما تعداد زیادی از کاربرانی سمپاشی با AK ببینید اما اینا هیچ کدوم روش استفاده ما از AK-47 است. من میخوام به شما کمک کند درک اصول اولیه استفاده از یک تفنگ با لگد بسیار بالا، به خاطر این پس زدن بالا AK به عنوان اسلحه یک حرفه ای و روی حیله و تزویر آن که مسئولیت رسیدگی به شناخته شده است.

بنابراین ما با سطح بسیار ابتدایی شروع می شود.

برای مبتدی ها:

مبتدیان، استفاده از این اسلحه به طور معمول، با نرخ زدن استفاده می شود، آن را برمد نرخ بسیار بالاتر از سلاح های دیگر. در ابتدا، این خواهد بود که بسیار تحریک کننده گاهی اوقات، شما حتی نمی تونم در محدوده بسیار نزدیک کشتن دشمنان به عنوان گلوله در مد دایره در اطراف دشمن گسترش می روم و هیچ گلوله هدف قرار دادن آنها را.

بنابراین شما می توانید هر یک از روش های زیر برای استفاده از AK را انتخاب کنید
شلیک ۱٫ سه گلوله
۲٫ شلیک گلوله تنها

شلیک سه گلوله:

این روش این است که شما باید در سه مجموعه گلوله آتش به عنوان مثال شما نیاز به نگه داشتن کلیک سمت چپ ماوس تا سه گلوله از کار اخراج شدند. بنابراین، در ابتدا سعی کنید به کنترل بیش از تعداد گلوله اخراج (۲ ۴ دقیقا ۳). در مرحله دوم در نقطه ای که در آن شما می خواهید به ضربه هدف.
هدف نقطه ای، آتش ۳ گلوله و به طور کلی این اتفاق می افتد:
اولین گلوله معده
گلوله دوم بازدید قفسه سینه
گلوله آخرین بازدید سر.

چرا سه گلوله؟

دلیل استفاده از ۳ گلوله است، شما به راحتی می توانید در معده دشمن هدف (به جای هدف سر به طور مستقیم) و پس زدن می تواند شما را به سر. اگر شما آتش ۲ گلوله، نقطه سر رسیده است نیست و از این رو دشمن هنوز زنده است. اگر شما آتش ۴ گلوله، گلوله ۴ انحراف بسیار دور از بدن دشمن با توجه به نرخ زدن بالا.

شلیک یک گلوله:

“ضربه سر این است که همیشه کشنده”.
این روش برای استفاده از این بسیار ساده است فقط آتش تک گلوله در یک زمان، از کلیک سمت چپ ماوس، تنها با یک کلیک را نگه ندارد. قرار دادن خط کش در این نوع از هدف بسیار مهم است، همیشه برای سر برای شلیک گلوله هدف.

چرا یک گلوله؟

دلیل شلیک گلوله است که به کاهش پس زدن و ضربه دقیقا در داخل خط کش خود را. به خاطر ضربه زدن کلیک سمت چپ حرکت دشمن خود را اجازه نمی دهد و شما می توانید تا پایان کشتن آنها. در شروع این امر می تواند بسیار سخت برای استفاده از این یک گلوله شلیک اما عمل شما خوب است.

الگوهای مختلف که در آن AK-47 اسپری، شما می توانید آن را یاد بگیرید و کنترل تفنگ خود را بر این اساس است.

در CS 1.6 این چهار الگوهای که در آن اسپری AK، برای جلوگیری از این از recoils فقط ماوس خود را در جهت درست در مقابل هستند. این در یک اسپری غلیظ تر در بخش خاص منجر خواهد شد.

با تشکر

rio3cs.ir

درباره ی Na`Vi Zeus /A/

همچنین ببینید

ادمینی رایگان کانتر استرایک

کانتر استرایک کانتر استرایک (به انگلیسی: Counter-Strike) (مخفف:CS) یک بازی رایانه‌ای تیراندازی تاکتیکی است که توسط شرکت ولو توسعه داده می‌شود. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =